Witajcie na forum manjaro.pl

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum organizacyjne Powitania Witajcie na forum manjaro.pl

Oglądasz 15 posty - 1 do 15 (z 46 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #97
    Avatar photonapcok
    Administrator

    Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku że przyda się jadnak forum dedykowane dystrybucji Manjaro.
    Tak więc witam na forum :D

    #148
    Avatar photosir_lucjan
    Forumowicz

    Dobry!

    Dell Inspiron 15-3542 (3542-2538) || Linux Register User: #536661

    #149
    gmiazreclian
    Forumowicz

    Kolejna dobra wiadomość :) .

    #210
    Avatar photogaim
    Forumowicz

    Witam ze swiezutkiego Manjaro, chodzi jak rakieta. Sory za zalozenie nowego watku. Prosze o usuniecie.

    http://evolutionlinux.com/

    #220
    Avatar photonapcok
    Administrator
    #302
    Jacek_
    Forumowicz

    Ehh, no zainstalowałem i mam :) Więc witam na forum ;)

    #351
    Avatar photonapcok
    Administrator

    Witaj Jacku :D

    #401
    Avatar photokraken4
    Forumowicz

    Witawszy ppaństwa

    Uwierzyłem nieopatrznie Einsteinowi.

    #402
    Avatar photogierasinskiw
    Forumowicz

    Cześć wszystkim! Przed chwilą się zarejestrowałem i właśnie mi się ściąga manjaro-xfce-0.8.12-x86_64.iso.
    To będzie moje drugie podejście.

    #535
    Avatar photomajo
    Moderator

    Witam wszystkich.

    Widzę tu kilku aktywnych forumowiczów z byłego b. dobrego polskiego forum Manjaro (nazywało się openlinux ; niestety, posiadało niezrównoważonego admina, który usunął z sieci całą bogatą historię tamtego forum ).

    Mam nadzieję, że to Forum rozwinie się z czasem, do czego mam zamiar, w miarę moich skromnych możliwości, częściowo się przyczynić :)

    Manjaro [stable] LTS, Xfce - tego używam

    #724
    gaco
    Forumowicz

    No to witam, jestem użytkownikiem Linuksa od wielu lat. Wcześniej głównie Debian, od kilku miesięcy na Manjaro x64 XFCE . Nic się nie psuło, więc zostało :) Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ ta dystrybucja jest godna polecenia i byłoby dobrze, gdyby miała polskie forum za którego rozrost trzymam kciuki.

    #780
    Empateon
    Forumowicz

    Dobry wieczór.

    Po ArchBangu to jest moje drugie podejście do archowych dystrybucji i trzecie do Linuksa w ogóle (wcześniej krótko Debian).

    LXQt

    #791
    Avatar photoMhzDsgN
    Forumowicz

    Witam wszystkich:)

    #828
    aliendonald
    Forumowicz

    Witam wszystkich.
    Z Manjaro zetknąłem się jakieś dwa lata temu. Można powiedzieć, że to miłość od pierwszego zainstalowania. Przez kilkanaście lat „przerobiłem” całą masę dystrybucji, od Mandrake, przez Slackware, Gentoo, te oparte na .deb, inne rpmowe jak Fedora, czysty Arch aż w końcu…
    Manjaro jak dla mnie jest wzorcową dystrybucją user friendly.
    Prosty i przejrzysty instalator, kodeki i sterowniki (nvidia i bumblebee) przy pierwszym uruchomieniu, czy choćby Steam, tworzą zestaw, który można polecić każdemu chcącemu postawić swoje pierwsze kroki w linuxe. Do tego ciągłość dystrybucji, a co za tym idzie brak takich idiotyzmów jak np.: w .buntu: pakiet X wymaga zainstalowania pakietu Y a ten z kolei pakietu Z, który nie ma kandydata do instalacji, a w sercu tego wszystkiego świetny pacman.
    Pozdro.

    #1049
    dead0user
    Forumowicz

    Witam

    Manjaro postawiłem jakieś 2 – 3 miesiące temu, po kilkunastu latach obijania się po ekosystemach deb i rpm.
    Jak na razie, jestem bardzo zadowolony, bo system chodzi stabilnie a i repozytoria są bardzo zasobne (zwłaszcza po włączeniu AUR :-).
    No i te najnowsze stabilne pakiety…

    Pozdrawiam

Oglądasz 15 posty - 1 do 15 (z 46 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.