[SOLVED] Błędy w obrazach iso ?

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Inne [SOLVED] Błędy w obrazach iso ?

Oglądasz 4 posty - 16 do 19 (z 19 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #2408
    Avatar photoGary58
    Forumowicz

    Nie ma czym się pochwalić bo nie startuje ani płyta ani dysk usb. Oczywiście zmieniam w biosie żeby startował z usb lub cd

    #2413
    Avatar photoaquila
    Moderator

    Nie wiem czy coś to da ale spróbuj jeszcze takiej komendy na pendriva:

    dd bs=4096 conv=notrunc,noerror if=/home/gerard/Pobrane/manjaro-kde-16.10.3-stable-x86_64.iso of=/dev/sdb && sync

    #2414
    Avatar photoGary58
    Forumowicz

    No wreście ku … zainstalowałem.

    Na dysku usb obraz iso dobry. Nie wiem czemu na cd nie nagrywa się włąściwie ale to dalszy problem.
    Po drobnej zmianie w BIOS wszystko ruszyło ekstra i szybko.
    BIOS-Advanced-Fast BIOS Mode było enable a powinno być DISABLE. U mnie Kolejność uruchamiania w boot nie miałą znaczenie , jak tylko przestawiłęm w advace to ruszyło.
    Porównanie do debiana czasowo system uruchamia się podobnie, firefox startuje szybciej niż wdebianie tam lepiej chromium.
    Narazie testuje. Narazie zauważyłem jeden drobny mankament : hasło rota , trzeba nieraz wpisywać ze 3 razy bo pokazuje niewłąściwe. W debianie mi się to nigdy nie zdarzyło.

    I jak zawsze problem z drukarką hp laserjest P 1102w, sterowniki które są hplip,hpijs,hpcups nie działąją. Na debianie był sterownik HP LaserJet Pro P1102w Foomatic/foo2zjs-z2 (recommended). Szukam jak go zainstalować?

    #2415
    Avatar photonapcok
    Administrator

    OK, zamykam temat. Ewentualne inne kwestię proszę poruszać w innych wątkach na forum albo na kanale irc.

Oglądasz 4 posty - 16 do 19 (z 19 ogółem)
  • Wątek ‘[SOLVED] Błędy w obrazach iso ?’ jest zamknięty.