Jak aktualizować nawigacje GPS w linuksie?

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Oprogramowanie Jak aktualizować nawigacje GPS w linuksie?

Oglądasz 4 posty - 1 do 4 (z 4 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #2150
    Avatar photomacieslaw
    Forumowicz

    Posiadam GPS Mio i oprogramowanie ale tylko windowsowe do aktualizacji map. Jak sobie poradzić z aktualizacją tej nawigacji? Czy jakoś ręcznie wgrywać mapy, czy spróbować odpalić program przez Wine?

    #2160
    Avatar photopavbaranov
    Forumowicz

    Odpowiem Ci tak – ja poległem, ale było to lata temu. Przez wine? Cóż – porażka, bo nawet nie udało mi się zainstalować programu do aktualizacji (AutoMapa). Może coś się zmieniło.
    Generalnie musisz przeszukać net pod kątem dokładnie Twojego modelu nawigacji. Niektóre dają się – inne nie dają aktualizować z linuksa. Na Twoim miejscu zadałbym po prostu pytanie supportowi Mio.

    #2184
    Avatar photomacieslaw
    Forumowicz

    Moja to mio spirit 750. Program zainstalował się przez wine, chcial jakieś visale C++ i net.frameworki ale uruchomił się jednak nie wsyzstkie opcje działają i nie wykrywa urządzenie.

    Myślałem też, że nawigacje mozna połączyc z wi-fi i zaaktualizować mapy bez pomocy komputera, ale nie znalazłem takiej opcji.

    #2185
    Avatar photopavbaranov
    Forumowicz

    Support Mio :) Ewentualnie szukaj po takich serwisach.
    To, właśnie z uwagi na te „braki” nic nie zrobisz. Innymi słowy – program nie zainstalował się.

Oglądasz 4 posty - 1 do 4 (z 4 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.