Jaki tablet graficzny dla początkującego?

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Inne Jaki tablet graficzny dla początkującego?

Ten wątek zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 uczestników, ostatnio zmodyfikowany przez napcok napcok 1 tydzień, 5 dni temu.

Oglądasz 6 posty - 1 do 6 (z 6 ogółem)
  • Autor

nanren
    Forumowicz

Witam!

Chciałbym kupić tablet graficzny dla początkującego. W tym temacie jestem kompletnym laikiem, więc mam jedno pytanie: Czy będę mógł na wybranym tablecie pracować np. w GIMP’ie?

Narazie do wyboru mam jeden XP-Pen tablet: https://www.xp-pen.com/goods/lists/catid/20.html

Proszę o wasze propozycje lub rady co do kupna.

Z góry dziękuję

Robert75
    Robert75
    Forumowicz

A Ty kolego nie pomyliłeś się z forami. To jest Forum Manjaro.pl, a nie jakaś poradnia.

Manjaro Xfce LTS - 64Bit Linux User #621110
    PC: HP Compaq 6200 Pro MT / CPU: Intel Core 4x i3-2100 CPU @ 3.10GHz / GPU: Intel HD Graphics 2000 / Nvidia GeForce 7600 GT / RAM: 8 GB / Dysk: HDD 1 TB

napcok
    napcok
    Administrator

Kolego @robert75 – co kolega taki nerwowy?
    Pytanie jak najbardziej na miejscu. Być może są wśród nas jacyś graficy(?) i będą w stanie pomóc :)

MaboxLinux - Manjaro z Openbox | czasem piszę tutaj | Pomóż sobie i innym - mądrze zadawaj pytania

Robert75
    Robert75
    Forumowicz

@napcok Mnie głownie chodzi o to że to pytanie nie ma nic wspólnego z systemem Manjaro, ale skoro Ty uważasz inaczej to spoko. W końcu to Twoje Forum.

Manjaro Xfce LTS - 64Bit Linux User #621110
    PC: HP Compaq 6200 Pro MT / CPU: Intel Core 4x i3-2100 CPU @ 3.10GHz / GPU: Intel HD Graphics 2000 / Nvidia GeForce 7600 GT / RAM: 8 GB / Dysk: HDD 1 TB

azja
    azja
    Moderator

nie wiemy, czy pytanie ma coś wspólnego z Manjaro, czy nie, bo @nanren nie powiedziałem nam tego. Dlatego pytam – @nanren, pod jakim systemem ten tablet (graficzny) ma pracować? Nie dlatego pytam, że chcę Cię zrugać czy pochwalić, tylko dlatego, że ma to zasadnicze znaczenie – tablet nie jest urządzeniem pierwszej potrzeby i może się okazać, że pod systemami innymi niż Windows pracują tylko konkretne modele. Spekuluję tylko, bo nie używam tego typu sprzętu, ale na podstawie wiedzy ogólnej, mam powody sądzić, że odpowiedź na to pytanie jest istotna.

Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

napcok
    napcok
    Administrator

Skoro pytanie pojawiło się tutaj, to chyba oczywiste jest założenie, że chodzi o Linuksa, a dokładnie pewną jego dystrybucję … Manjaro, choć skoro dwóch kolegów ma w tym temacie wątpliwości – to i ja mogę się w tym założeniu mylić.
    @robert75 to nie jest moje czy czyjeś forum – ja tu tylko sprzątam.
    @nanren sorry za offtopic, pozostaje mieć nadzieję, że zjawi się tu ktoś, kto będzie miał coś do powiedzenia w temacie tabletu graficznego.

MaboxLinux - Manjaro z Openbox | czasem piszę tutaj | Pomóż sobie i innym - mądrze zadawaj pytania

Oglądasz 6 posty - 1 do 6 (z 6 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.