Manjaro Cinnamon

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Środowiska graficzne Inne Manjaro Cinnamon

Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #2461
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem Manjaro Cinnamon. Co do stabilności to jeszcze nie mam zdania ponieważ używam go od kilku dni. Ale np. pozytywnie mnie zaskoczyło bogactwo pakietów z reposytoriów Archa, jedynie raz użyłem AUR-a w celu pobrania pakietu Gtkhash, a poza tym są dostępne emulatory gier na PS1, PS2 oraz PSP (ponieważ jestem graczem). Do tej pory używałem systemu ROSA Fresh KDE4 przez ponad rok ale mi się znudził, no i potrzebowałem lżejszego środowiska graficznego. Mam nadzieje że ten system na dłużej zagości na moim piecu.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #2462
    Avatar photonapcok
    Administrator

    Manjaro z Cinnamon testowałem przez jakiś czas i wrażenia bardzo pozytywne, choć takie środowiska to jednak nie moja bajka.
    Taka jedna rada ogólna odnośnie używania Manjaro…
    Warto śledzić ogłoszenia na oficjalnym forum dotyczące aktualizacji -> https://forum.manjaro.org/c/announcements/stable-updates
    Często są tam dokładne opisy jak radzić sobie z ewentualnymi problemami przy aktualizacjach.

    #2463
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Ja wybrałem to środowisko z dwóch powodów. Pierwszy efekty pulpitu może nie tak imponujące jak w KDE4 ale np. w ustawieniach ustawiłem sobie fantazyjne skalowanie i prezentuje się dość ładnie. A drugi powód staram się wybierać systemy z dżwiękiem powitalnym w celu sprawdzenia głośników.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.