Manjaro OpenBox PL – do zrobienia

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Projekty Inne projekty Manjaro OpenBox PL – do zrobienia

Oglądasz 2 posty - 1 do 2 (z 2 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #1400
    Avatar photonapcok
    Administrator

    Notatki z poprawkami zaproponowanymi przez testerów. Wielkie dzięki za pomoc!

    DO ZROBIENIA:
    – domyślny schemat wyglądu nie gra z firefoxem…
    – prawić błędy w ścieżkach w generowaniu konfigów przez mb-obthemes lub poprawić wygenerowane konfigi
    – w menu 2x preferowane programy
    – robienie screenshotów do menu i podpiąć pod klawisz (scrot?)
    zamienić geany na medit – skonfigurować geany żeby nie straszyło panelem bocznym i dolnym (w sesji live)

    ZROBIONE:
    – edytcja conky nie uruchamia się z Menu Preferencje -> Conky ->Edytor Conky
    – VLC -> Smplayer
    – paczki do obsługi AUR (build-devel itp)
    – octopi w domyślnej instalacji (????)
    – ikona „pokaż pulpit” w panelu
    – wybrać jakiś odtwarzacz muzyczny (DeadBeef)

    #1401
    pavbaranov
    Forumowicz

    Myślę, że większej różnicy zmieniając geany na medit nie osiągniesz. Geany jest ok, zwłaszcza, że sporo osób z niego korzysta. O ile się nie mylę ma również sporo pluginów itp. To co przemawia za medit, to mniejsza paczka. Aha – sprawdziłem – owa Tea to raptem 1,25MB :) Tylko to nie ma polskiego tłumaczenia (ale w sumie można zrobić – źródła są).
    Jeśli chodzi o odtwarzacz. Audacious – popularny. Lekkim jest bodaj pragha. Jest ich bez liku. A może… QMMP lub QOMP? Całkiem przyjemnie korzysta się też z Miam-Playera.
    Jak wiesz – prawdopodobnie w obecnej wersji zrezygnowałbym z VLC (źle się komponuje, nadto jest jedyną aplikacją ciągnącą ze sobą Qt4) i w jego miejsce dał coś innego. Z popularnych np. SMPlayer – powinno być lepiej, nadto możesz dodać tu SMTube do obsługi YT itp.

Oglądasz 2 posty - 1 do 2 (z 2 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.