Mistrzostwa Świata 2018 – kibicujecie?

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum organizacyjne Ogłoszenia Mistrzostwa Świata 2018 – kibicujecie?

Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #7640
    Avatar photonapcok
    Administrator

    Czy są tu jacyś kibice piłki nożnej?

    Jeśli tak to zapraszam do zabawy w typowanie wyników.

    Typujemy wyniki MŚ Rosja 2018

    Można się zalogować przez Facebooka Google lub założyć konto.

    Attachments:
    #7644
    Avatar photoazja
    Moderator

    … łypię jednym okiem, na tyle aby mieć kontrolę nad sytuacją, bo orientacja w tej dziedzinie przydaje mi się na prywatnym gruncie. W dzieciństwie byłem zawsze-i-wszędzie-grającym, ale potem mi przeszło, a ponieważ zawsze preferowałem aktywne podejście, to i kibicowanie minęło. Ale chętnie słucham, czytam i zastanawiam się nad wszelkimi aspektami około-sportowymi: ekonomicznymi, politycznymi, społecznymi, logistycznymi, nawet militarnymi – mistrzostwa świata w piłce nożnej, to gigantyczna maszyna – czasem trudno przewidzieć zachowanie takiego mechanizmu, podobnie jak wynik meczu :-)

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #7842
    Avatar photoazja
    Moderator

    … miało być wspaniale, a jest jak zwykle. Na naszych oczach rodzi się nowa świecka tradycja: mundial po polsku, czyli dwie żenujące porażki i honorowe zwycięstwo. Biorąc pod uwagę nasz wielowiekowy, narodowy dorobek, nie ma w tym nic dziwnego – mamy problem z tym, aby zbudować coś z sensem, ale wystarczy zasugerować, między wierszami, że nasz honor ma tylko 99,99% czystości, abyśmy stali się niezwyciężonymi wojownikami, którzy bezwzględnie mszczą zbezczeszczoną doskonałość.
    … ciekawe, czy nauczymy się kiedyś, że najpierw należy przeskoczyć kałużę, a dopiero potem krzyknąć euforycznie HOOOOOP!

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.