Nowy theme dla Cinnamona

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Środowiska graficzne Inne Nowy theme dla Cinnamona

Oglądasz 8 posty - 1 do 8 (z 8 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #3767
    Nju
    Forumowicz

    Wiem, że w oknie themes u mnie w systemie mogę obie online przeglądać różne pulpity. Problem polega na tym, że już chyba wszystkie wypróboałem, a wciąż to nie jest to. Chciałbym ciemny temat(oczy się mniej męczą), ale kiedy taakiego użyję to w firefox nie widzę np. literek ktore wpisuję, albo listy na stronie są dosłownie czarne, ot taki urok tego wzoru. Może ktoś z was używa dla Cinnamona jakiegoś sprawdzonego już theme?

    #3770
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Nie wiem o czym mówisz, ja używam ciemnego motywu „vertex-dark”, a w Chromium mam jasny motyw mimo że używam ciemnego motywu.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #3772
    Nju
    Forumowicz

    Nie mam tego tematu i nie mam go też w zakładce do ściągnięcia

    #3773
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Ponieważ jest w repo Manjaro pod nazwą „vertex-themes”.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #3778
    Nju
    Forumowicz

    Dzięki, szkoda, że u mnie to nie wygląda tak dobrze jak na tym githubie, ale w sumie ujdzie.
    BTW. Odnośnie twojego 2 screena. Po prawej masz tam pasek szukaj, u mnie jest on czarny i o to m chodziło z brakiem czytelności.

    #3788
    Avatar photoaquila
    Moderator

    Czy naprawdę np. stąd nie wybierzesz dla sibie odpowiedniego tematu?

    #3789
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    @aquila Moim zdaniem @Nju wymyśla, nie mogąc się zdecydować jaki motyw wybrać. Ja zaproponowałem mu „vertex-dark” gdyż dla mnie to jest najlepszy temat dla Cinnamon-a.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #3790
    pavbaranov
    Forumowicz

    FF może mieć jeszcze problemy z tematami Cinnamona. Przy wersji, która dobrze się kompoonuje jedynie z Gtk3 (na nim jest zbudowany Cinnamon), tradycyjna wersja FF może mieć problemy. Temat musi dobrze funkcjonować zarówno dla Gtk3, jak i Gtk2. Wprawdzie obecnie FF (przynajmniej w Archu) budowany jest również ze wsparciem dla Gtk3, to jednak zawsze można spróbować też wersji firefox-gtk3 z AUR. Polecam wersję „bin” itp., albowiem budowa FF ze źródeł, szczególnie na słabszych komputerach, trwa wieki.
    Jeśli natomiast chodzi o sam temat – każdy ma inne preferencje. Zerknij na tematy arc-pochodne, albowiem uważane są za nieźle dopracowane.

Oglądasz 8 posty - 1 do 8 (z 8 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.