Powerpill

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Oprogramowanie Powerpill

Oglądasz 4 posty - 1 do 4 (z 4 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #4737
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Mam takie małe pytanko.
    Czy warto doinstalować pakiet Powerpill?
    https://xyne.archlinux.ca/projects/powerpill/

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #4738
    pavbaranov
    Forumowicz

    Przy szybkim, stabilnym połączeniu z netem wielkiej różnicy nie zauważysz.
    Nadto jak widzę, prawdopodobnie będziesz miał problem ze zbudowaniem jednej z zależności i trzeba to będzie nieco poprawić.
    Chwalą się natomiast 4x wzrostem transferu.
    Kiedyś miałem, kiedyś miałem też aria2 podpięte bezpośrednio do pacmana i… ostał się pacman. Mniej komplikacji = mniej problemów.

    #4739
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Najciekawsze jest to że ten pakiet jest dostępny w repo Manjaro, z tego co się orientuje to brak go w repach Arch-a (wiem to od @lingruby).

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #4758
    Avatar photoazja
    Moderator

    … odpowiedź na pytanie czy warto instalować, to odpowiedzi na dwa pytania:
    – czy warto instalować TEN pakiet?
    – czy warto instalować dodatkowe narzędzia, mające 'pomóc’ przy aktualizacji systemu?

    … odpowiedzi na pierwsze pytanie nie znam. Odpowiedź na drugie pytanie, podyktowana jest polityką. Moja polityka wobec upgrade’u systemu jest prosta – żadnych narzędzi spoza systemowych, tej funkcji dedykowanych. Upgrade systemu jest operacją fundamentalną i nie chcę żadnego 'man-in-the-middle’. Co do czasu, to wystarczy – moim zdaniem – wybrać odpowiednie mirrory (przede wszystkim poprzez ograniczenie do pewnych krajów/kraju). Poza tym, czy jest wielka różnica, warta uwagi, pomiędzy przerwą na kawę, dwa razy w miesiącu, trwającą 10 lub 20 minut?

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

Oglądasz 4 posty - 1 do 4 (z 4 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.