Problem z go.cyfrowypolsat.pl

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Multimedia Problem z go.cyfrowypolsat.pl

Oglądasz 5 posty - 1 do 5 (z 5 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #7724
    irasek85
    Forumowicz

    Witam wszystkich. Nie działa mi duża część kanałów na tej stronie. Ktoś wie o co chodzi? „Not found error” pokazuje zamiast otworzyć wideo.

    #7725
    pavbaranov
    Forumowicz

    Błąd wskazuje na problem po stronie serwera. Zgłoś u nich i prawdopodobnie szybciej uzyskasz jakiekolwiek wsparcie niż tutaj czy gdziekolwiek w sieci.

    EDIT:
    Ot, siła IRCa. To widziałeś:

    Minimalne wymagania sprzętowe:
    posiadanie 200 MB wolnej przestrzeni dyskowej;

    posiadanie procesora min.1000 MHz z obsługą zestawu instrukcji SSE2 (minimum Intel Pentium 4/ AMD Athlon64 / VIA C7), przynajmniej 1GB wolnej pamięci RAM, miejsce na dysku min. 200MB, karta dźwiękowa 16-bitowa;

    posiadanie systemu operacyjnego Microsoft Windows w wersji: XP (minSP3) / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 lub nowszej, zainstalowany komponent Microsoft PlayReady DRM, komponent Microsoft Silverlight 5.x lub nowszy, komponent DirectX 9.0c lub nowszy, Microsoft Internet Explorer 10.0 lub nowszy lub Mozilla Firefox 22 lub nowszy;

    włączenie JavaScript w przeglądarce internetowej;

    monitor z obsługą HDCP, połączony kablem cyfrowym DVI-I, HDMI lub DisplayPort.

    ?
    TIP: Pipelight. Innych pomysłów brak :(

    #7729
    irasek85
    Forumowicz

    chciałem zainstalować program pipelight przez pacmana i wywaliło błąd o braku fontów od MS dograłem je i teraz mam taki błąd

    (22) The requested URL returned error: 404 Not Found
    ==> BŁĄD: Błąd podczas pobierania http://repos.fds-team.de/pluginloader/v0.2.8.2/pluginloader.tar.gz
    Przerywam…)

    #7730
    pavbaranov
    Forumowicz

    Wprawdzie ponoć w przeciwieństwie do innych bywalców tu nie pomagam, ale… skorzystaj z tego PKGBUILDu.

    A błąd znaczy to co znaczy. Sam sobie chyba go przetłumaczysz bez problemu, zwłaszcza, że po polsku.

    #7747
    Avatar photoazja
    Moderator

    … komunikat oznacza, że żądana ścieżka nie istnieje (OT: na topie list przebojów, jest obecnie kawałek o takim tytule). PKGBUILD proponowany przez @pavbaranov ma inną ścieżkę do żródeł, więc działa (skoro proponuje – choć nie pomaga ;-) – to zakładam, że działa).

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

Oglądasz 5 posty - 1 do 5 (z 5 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.