Regulamin Forum

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum organizacyjne Rozwój strony oraz forum Regulamin Forum

Oglądasz 1 post (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2030
  Avatar photonapcok
  Administrator

  Regulamin Forum

  Witamy wszystkich użytkowników na forum https://manjaro.pl.

  Głównym celem tego forum jest pomoc w rozwiązywaniu problemów z systemem Manjaro, jak również propagowanie innych systemów z rodziny Linux.

  Aby usprawnić korzystanie z forum prosimy o przestrzeganie regulaminu :

  1. Założenie konta przez forumowicza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

  2. Na forum obowiązują ogólne zasady kultury i dobrego wychowania. Niedopuszczalne są ataki personalne i obrażanie innych użytkowników.

  3. Piszemy zgodnie z zasadami poprawnej pisowni i ortografii używając polskich znaków – pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.

  4.Nie piszemy posta pod postem lecz edytujemy wcześniejszy swój wpis. Używamy znaczników BBcode zdefiniowanych u góry edycji wpisu. Nie wklejamy długich logów na forum lecz na jakiś pastebin (wklejkę), tutaj zostawiamy tylko link.

  5. Na forum nie używamy WIELKICH LITER – nie krzyczymy.

  6. Obowiązuje zasada – Jeden temat, jeden wątek. Zakładając wątek postaraj się podać jak najwięcej informacji dotyczących problemu. Prosimy nie pisać posta pod postem – prosimy używać przycisku ”Edytuj”. Czas na edycję posta to 24 godziny.

  7. Zanim użytkownik forum napisze nowy temat prosimy przeszukać forum aby upewnić się, że nie będziemy powielali tego samego tematu.

  8. Tytuł tematu powinien być krótki i zwięzły. W przypadku rozwiązania problemu prosimy autora o poinformowanie o tym w wątku, aby administratorzy forum mogli oznaczyć wątek jako rozwiązany [Solved].

  9. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum treści rasistowskich, pornograficznych, obrażania uczuć religijnych innych użytkowników jak również traktowania forum jako miejsca do reklamowania swoich firm, produktów itd.

  10. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu forum Administratorzy zastrzegają sobie prawo do podejmowania środków mających na celu zachowanie porządku na forum a więc do udzielania ostrzeżeń, usuwania postów niezgodnych z regulaminem a nawet usuwania kont użytkowników którzy nagminnie łamią zasady panujące na forum.

  11. Szanujmy się nawzajem a forum będzie miejscem gdzie będziemy często zaglądali pomagając sobie i innym czego wszystkim życzymy.

  Administratorzy forum 

Oglądasz 1 post (z 1 ogółem)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.