resetujące się ustawienia klawiatury w manjaro deepin

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Podstawy resetujące się ustawienia klawiatury w manjaro deepin

Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #1145
    Dziemen
    Forumowicz

    Witam mam problem z ustawieniami klawiatury mianowicie polskich znaków, po restarcie systemu zmienia mi z polskiej klawiatury na inna, czy da się te ustawienia jakoś zapisać?

    #1147
    Avatar photonapcok
    Administrator

    To są chyba „uroki” Deepina… środowisko w fazie gwałtownego rozwoju. Bawiłem się trochę poprzednią wersją i strasznie niedorobiony jest. Aczkolwiek na screenshotach wygląda obiecująco.
    Chciałem też przetestować wersję 16.03, ale ponoć ma wycieki pamięci, więc uznałem że szkoda czasu.

    Takie uroki wynalazków typu Deepin czy ElementaryOS, Szkoda tylko że przyciągają początkujących swoim cukierkowatym wyglądem, a są niedorobione na maksa. Ale to moje zdanie.

    A jak ustawiasz klawiaturę? Jeśli jakimś narzędziem z Deepina to spróbuj przez manjaro-settings-manager.

    #1149
    Dziemen
    Forumowicz

    właśnie ustawiam przez MSM i powiem że naprawdę wygląd graficzny jest super ale dopracowanie to dno…. chyba wracam na cinnamon, może graficznie gorszy ale przynajmniej stabilny i dopracowany.

Oglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.