Tablet graficzny monitor XP-Pen Artist 15.6 do digital paintingu

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Sprzęt i sterowniki Tablet graficzny monitor XP-Pen Artist 15.6 do digital paintingu

Oglądasz 2 posty - 1 do 2 (z 2 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #8072
    qianbi
    Forumowicz

    Witam

    Ja mam staruszka OSU tablet graficzny Star G640 . Jest to model firmy XP-Pen , tyle że sprzedawany w różnych krajach pod różnymi markami z dostosowaną do danego rynku ceną.

    Obecnie poważnie rozważam zakup XP-Pen Artist 15.6 – tablet z ekranem, który będzie przeznaczony do digital paintingu. tablet graficzny to absolutny mus dla każdego kto myśli o rysowaniu, edycji obrazów, a i zwykłe korzystanie z komputera potrafi ułatwić.

    Chociaż z drugiej strony w mojej branży nie potrzebuję kątów, gumki i różnej siły nacisku (krzywe Beziera etc.) więc zwykły tablet z Windowsem plus tani rysik mi wystarczy. Nie mniej, jakbym szukał kosztów do firmy, to jest on brany pod uwagę. Tym bardziej, że ma rysik z programowalnymi przyciskami, co akurat byłoby pomocne.

    mój monitor to ten produkt: https://www.xp-pen.com/goods/show/id/225.html .
    15.6 cale przekątnej to chyba dosyć sporo (poprawcie mnie jeśli się mylę).

    Czy ktoś używa tabletu do takich programów jak illutrator, premiere, 3dsmax, mudbox, zbrush, itp ? czy polecacie do takich programów omawiane tablety?

    #8073
    pavbaranov
    Forumowicz

    Obawiam się, że nie to forum. Z Twojego postu wynika, że tablet ma współpracować z systemem Windows, a to forum jest związane z jedną z linuksowych dystrybucji.

Oglądasz 2 posty - 1 do 2 (z 2 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.