Pokaż swój pulpit!

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Różności Luźne rozmowy Pokaż swój pulpit!

Oglądasz 15 posty - 31 do 45 (z 103 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #3828
    Deleted
    Member

    Wcześniej oczywiście ekscytowały mnie wymyślne i ozdobne tapety pulpitów. Każdy (prawie każdy) przechodzi ten etap fascynacji i dziwaczenia, jednak po jakimś czasie da się zauważyć niewygodę tej rozmaitej pstrokacizny na pulpicie i prostotę w końcu wymusza życie. Pulpitów używam na ogół pięciu. Z trzech korzystam najczęściej (to wyświetlane „Pulpit 1”, „Pulpit 2”, „Pulpit…n” bardzo mi się przydaje z wiekiem, hehe!). A z kolei czytnik RSS na pulpicie pozwala mi być na bieżąco z idiotyzmami 21 wieku. Dawno temu… (dokończę za młodszego wnuczka: jak nie było dżemu, była marmolada… ktoś głupoty gada…) pobieżnie wklepałem kod conky (w większości „zgapiony” od mądrzejszych ode mnie i zaadaptowany do własnych realiów) i tak zostało.
    Cenię wygodę i ogromny margines niezależności wynikający z bycia użytkownikiem wariacji Linuksa o nazwie Manjaro Arch.
    Wiem. Manjaro to swego rodzaju dziwoląg, zupełnie jak jego ojciec Arch. Jednak, gdyby nie było dziwaków, to świat byłby nudny i… dziwaczny!
    Pozdrawiam wszystkich, a najserdeczniej idących własnymi ścieżkami przez zawiłości życia.

    #3831
    Deleted
    Member

    Dorzucam wygląd drugiego pulpitu. Proszę zwrócić uwagę na poprawne wyświetlanie nazwy miesiąca. Dziwne, że systemowo nie zostało to dotąd rozwiązane poprawnie.

    Attachments:
    #4192
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Chciałem się pochwalić moim nowym tematem conky, które to posiadam dzięki uprzejmości @diatryba, jeszcze raz wielkie dzięki ; ).

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #4361
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #4374
    Avatar photoUlther
    Moderator

    Update dzisiaj sobie poukładałem i3bar i tapetka inna :P

    #4867
    Avatar photoUlther
    Moderator

    Takie cuda na PC z mabox’em :)

    #4869
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    @Ulther A jaki dock doinstalowałeś?

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #4870
    Avatar photoUlther
    Moderator

    @Robert75 dwa doki tint2.
    Dolny: horizontal-dark-transparent
    Górny: horizontal-light-transparent
    Oba mają ustawione obramowanie na czysty biały #FFFFFF na 1px. Górny na maxa wyłączona przezroczystość. Dolny ustawiony na 153 przezroczystości, przy całkowitym braku tła były problemy z widocznością ikon na białym tle (źle się patrzało).

    #4911
    Zanonimizowany
    Forumowicz

    To i ja się pochwalę. Mabox, niby nic rewolucyjnego, ale prawie ideał. Pasek ala Mate, powiększone ikonki w Menu, Cairo Dock i fajne Conky :)
    06-30-212221_1680x1050_scrot.jpg

    #5695
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    A oto mój drugi system, czyli Manjaro XFCE ustawione na unstable.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #5877
    Avatar photoTomas
    Forumowicz

    No i cześć

    zielony, wszystko ok, tylko nie mogę zakumać jak zrobić jakiś elegancki system monitor w pasku

    #6121
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Manjaro – XFCE

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #6211
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #6255
    Avatar photoUlther
    Moderator

    Jak już mamy korzystać przez długi czas z kompa to niech chociaż nie koi w oczy. Nie potrzebne fajerwerki, bo diabeł \,,/ tkwi w szczegółach :)

    Screenfetch

    #6484
    Avatar photoaquila
    Moderator

    Mam nadzieję, że nie zostanę usunięty za zdradę. :)
    Obecnie na lapku-dziadku z procesorem 32 bit.
    Obecny pulpit

    DM Slim

    Slim

Oglądasz 15 posty - 31 do 45 (z 103 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.