Pokaż swój pulpit!

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Różności Luźne rozmowy Pokaż swój pulpit!

Oglądasz 15 posty - 61 do 75 (z 103 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #7171
    wiini
    Forumowicz

    Dziękuję za pochlebną opinię.
    Używam i3wm więc akurat takie coś pasuje, na drugim komputerze mam opensuse ( testowo) z KDE i tam wcale nie używam conky bo jakoś dziwnie mi przeszkadza.

    Jak wrócę do domu to prześlę ustawienia conky.

    #7188
    michaldybczak
    Forumowicz

    Posiedziałem na ciemnym wystroju jakiś miesiąc i teraz już mnie korci na zmianę, więc wróciłem na jasny styl i jak zwykle mac-o-podobny. Tym razem pobawiłem się z czcionką i dużo wierniej udało się styl mac’a uzyskać. Mac OS to zamknięty i ograniczony syf, ale styl mi się podoba a Plazma nadaje się najlepiej do jego mimiki. No i fajnie się pobawić Plazmą i wycisnąć z niej co się da, a da się bardzo wiele :D

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    #7190
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Z powodu nagłego zniknięcia moich screenów, wrzucam nowy.
    I mam prośbę do modów tego forum.
    Czy mógłby ktoś z Was usunąć moje wcześniejsze posty z tego działu, na którym jest brak screenów.
    Z góry dziękuję.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #7192
    michaldybczak
    Forumowicz

    Coś ostro pomieszał nasz admin bo nie mogłem się zalogować swoimi normalnymi danymi. Zaakceptowało te ze strony deweloperskiej.

    #7207
    Avatar photoazja
    Moderator

    @Robert75 -> widzę kilka Twoich postów, których treść sugeruje obecność screen’u, a brakuje go. Ja jednak czasem nie widzę załączników (mniejsza o to dlaczego), więc gdybyś był tak uprzejmy – podaj numery Twoich postów w tym wątku, w których brakuje obrazów i uważasz, że należy je usunąć.

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #7208
    Avatar photonapcok
    Administrator

    @robert75, widzę wszystkie (chyba) twoje obrazki. Zniknąć mogły w momencie jeśli serwer na który je wrzucasz (fotoszok.pl) był niedostępny.

    #7213
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    @napcok Screeny z hostingu Fotoszok.pl widać, natomiast screeny z hostingu Postimge.org zniknęły ponieważ zmieniła się nazwa servera na Postimage.cc na którym są przechowywane screeny. I to stąd brak go na tym forum.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #7216
    Avatar photoazja
    Moderator

    @Robert75 -> jeżeli podaż nowe, prawidłowe lokalizacje (jest / ma-być), to można je zmienić.

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #7218
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    @robert75 -> jeżeli podaż nowe, prawidłowe lokalizacje (jest / ma-być), to można je zmienić.

    Dzięki @azja za dobre chęci, ale już usunąłem z servera swoje wcześniejsze screeny. Tak więc zmiana z org na cc nic nie da.
    A poza tym @napcok już usunął moje wcześniejsze posty bez screenów.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #7219
    Avatar photoazja
    Moderator

    … no tak, to jest problem tego rodzaju wątków – umieszczać screen’y o małej rozdzielczości, dostosowując się do ograniczeń narzucanych przez forum, ale zyskując jednolitą lokalizację dla posta i załącznika; albo zlinkować dużego screen’a z zewnętrznej lokalizacji, zyskując większą rozdzielczość, ale ryzykując utratę link’a (zaprzestanie świadczenia usługi, zmiana domeny, czy wewnętrznej struktury).

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #7220
    Avatar photoaquila
    Moderator

    Zrealizowałem, któregoś dnia prośbę @robert75 i wywaliłem wpisy bez wyświetlających się obrazów. Dajcie więc spokój już z tym tematem przekształcającym się w OT tylko zacznijcie się chwalić nowymi screenami. :)

    #7222
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    Dzięki @aquila.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
    #7226
    Avatar photoazja
    Moderator

    @aquila -> mówisz i masz :-)

    Attachments:

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #7358
    Avatar photoyoo
    Forumowicz

    My desktop
    My desktop

    #7359
    Avatar photoRobert75
    Forumowicz

    @yooz Jeżeli chcesz aby Ci wyświetlało ilość pobranych i wysłanych danych, musisz edytować config conky w tym miejscu:

    # internet i przesyl danych
    ${voffset 10}${color5}Internet $hr
    #${color7}${gw_ip}   /   ${addr wlo1}
    ${color7}${font}Pobieranie: ${downspeedf wlo1} KB/s $alignr ${totaldown wlo1}
    ${color7}Wysyłanie: ${upspeedf wlo1} KB/s $alignr ${totalup wlo1}

    A konkretnie zamiast wlo1, wpisać swoje urządzenie. Aby się dowiedzieć jakie jest Twoje urządzenie, wystarczy kliknąć PPM na ikonę NM i wybrać informacje o połączeniu.

    Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110
Oglądasz 15 posty - 61 do 75 (z 103 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.