[SOLVED] Modem Huawei pomoc

Jesteś nowy na forum? Przeczytaj ...

Home Fora Forum wsparcia Sprzęt i sterowniki [SOLVED] Modem Huawei pomoc

Oglądasz 7 posty - 121 do 127 (z 127 ogółem)
  • Autor
    Posty
  • #4830
    Avatar photoazja
    Moderator

    … jeżeli trafiasz na problem, którego nie możesz rozwiązać, albo środki, które musiałbyś przeznaczyć na jego rozwiązanie, są – z Twojego punktu widzenia – niewspółmierne do uzyskanych korzyści, to zastosuj obejście. Ponowna instalacja, to też element nauki systemu i jest, bardzo często, nie do uniknięcia na początkowym etapie użytkowania. Ja, na etapie testowym, skasowałem kilka instalacji. Jedna uwaga: zawsze polecam, w razie problemów z dystrybucjami społecznościowymi (np. Manjaro Cinnamon), aby wykonać referencyjną instalację Manjaro Xfce (distro oficjalne), żeby mieć materiał porównawczy.

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #4997
    lysyy
    Forumowicz

    Zainstalowałem Manjaro Xfce,doinstalowałem usbmodeswitch i MobilePartner i juz wszystko jest ok
    Dziekuję wszystkim za poświecony czas i porady

    #5001
    Avatar photoazja
    Moderator

    … Xfce powinien Cię usatysfakcjonować. Odwołuje się do tego samego pnia, z którego wywodzi się Cinnamon. Wizualnie i konstrukcyjnie jest, podobnie jak Cinnamon, ładniejszą i sprawniejszą implementacją klasycznego podejścia do desktopu, czy szerzej – graficznego interface’u użytkownika. Uważany jest za lżejszy od Cinnamon’a, co nie przeszkadza mu mieć sporego potencjału estetycznego. Jeżeli nie zadowala Cię standardowa konfiguracja, to na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie – osobiście polecam Vertex-Maia-Dark, jako punkt wyjścia do szukania własnej koncepcji wizualnej strony systemu. Powodzenia i zadowolenia z użytkowania systemu.

    Nie zadawaj pytania, jeżeli nie jesteś gotów usłyszeć odpowiedzi

    #5037
    lysyy
    Forumowicz

    Mam chęć przetestować wersje społecznościowe np. LXDE ,Budgie , KDE czy Cinnamon tylko nie wiem czy jest sens ?

    #5052
    pavbaranov
    Forumowicz

    Nie ma sensu. Doinstalowujesz środowisko i masz wybór w DM. Uwaga – zbyt duża ilość DM, w niektórych przypadkach, może nie być wskazana (lub trzeba popracować nad ich odpowiednią konfiguracją).

    #7755
    tjmps
    Forumowicz

    Moja sytuacja jest podobna. Modem HUAWEI E173 dostępny i z możliwością konfigurowania połączenia w XFCE, a w KDE zapala się zielony kwadrat (mobile) w połączeniach ale nie można edytować połączenia. Przeczytałem wszystkie podpowiedzi i najlepiej by było, żebym zainstalował XFCE, a potem zmienił pulpit na KDE, który mi bardziej odpowiada. (Wyłącznie mi odpowiada) Da się?

    #7759
    pavbaranov
    Forumowicz

    @tjmps – Zadaj swoje pytanie w nowym wątku (ten jest SOLVED – rozwiązany) i wiele użytkowników nie pomyśli nawet, że zgłaszasz tu jakiś nowy problem.

Oglądasz 7 posty - 121 do 127 (z 127 ogółem)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.